Certyfikaty metalowe

Na drewnie lub w teczce A4

Projektowanie dowolnych wzorów nadruków dla metalowych certyfikatów. W projekt graficzny włączone mogą być także fotografie.
Projektowane są także pojedyńcze sztuki certyfikatów.

Podpisy jury zamieszczane są w projekcie z dostarczonych plików PDF lub jpg, podpisy można też umieszczać na metalowym certyfikacie bezpośrednio, za pomocą pisaka wodoodpornego.

Metal z nadrukiem mocowany jest na eleganckiej płycie drewnianej profilowanej, lakierowanej na kolor ciemny brąz błysk. Do powieszenia na ścianie w pionie lub w poziomie. Metalowy certyfikat na podkładzie drewnianym dodatkowo umieszczony może być w ozdobnym etui.

Formaty podkładów (a do nich dopasowywane są rozmiarem etui):

 • Format podkładu A : 23 x 30,5 cm
 • Format podkładu B : 20 x 25,4 cm
 • Format podkładu C : 17,5 x 22,5 cm

Certyfikat metalowy mocowany na podkładzie drewnianym, a całość umieszczona zostaje w pudełku etui. Etui może być uchylne pionowo lub poziomo. Kryte jest wysokogatunkową okleiną skóropodobną. Dostępne kolory oklein: czerwień, brąz, zieleń lub granat. Środek wyściełany aksamitem.

Etui dostępne jest dla podkładów drewnianych o następujących wymiarach:

 • Format podkładu A : 23 x 30,5 cm
 • Format podkładu B : 20 x 25,4 cm
 • Format podkładu C : 17,5 x 22,5 cm

Złoty jasny: błysk lub pół-błysk Srebrny: pół-mat satyna, pół-mat, mat
Złoty ciemny (kolor miodowy): błysk lub pół-błysk Biały: pół-mat
 • Oprawa certyfikatu - metalowy certyfikat w teczce A4. Certyfikaty - oprawa, produkcja certyfikatów metalowych. Dyplomy Lux - Warszawa.
  5.00 out of 5

  Elegancka teczka A4 dla metalowych dyplomów i certyfikatów. Powleczona jest wysokogatunkową okleiną skóropodobną. Strona, na której mocowany jest metal, wyściełana jest aksamitem. Ozdobne narożniki. Wymiary metalu w teczce: 15 x 22,5 cm.

Często papierowe certyfikaty zalegają w Państwa szafkach i szufladach. Czasem są mocno podniszczone lub nie wyglądają szczególnie reprezentacyjnie, by - mimo ich treści - demonstrować je na ścianach. Stad oferta produkcyjna Dyplomy Lux. obejmuje na nowo stworzenie tych certyfikatów: nowy projekt graficzny zostaje opracowany na bazie papierowego oryginału, finalnie projekt zostaje odbity na metalu. Metal umieszczony może być na drewnianym podkładzie - do powieszenia na ścianie, lub zamocowany w teczce A4, by zdobić biurko.
Tak oto otrzymujecie Państwo “odnowiony” certyfikat, którego treść zyskuje na reszcie elegancką wizualnie oprawę, a jako produkt stanowi teraz imponujący element wystroju biura.


Wybrane realizacje:

Pełne Portfolio →